Kaç Günde Teslimat Yapılıyor ve Siparişlerimi Nasıl Takip Ediyorum?
Siparişinizi 2 iş gününde kargoya teslim ediyoruz. Siparişinizin durumunu ve sipariş kodunuzu, üye girişi yaptıktan sonra "Sipariş Geçmişim" bölümünden öğrenebilirsiniz. Siparişler sayfanızdan, daha önce vermiş olduğunuz siparişleri ve güncel olan siparişlerinizi görebilirsiniz. Ayrıca bir sipariş verdiğiniz anda, belirtiğiniz kullanıcı e-posta adresinize siparişinizin kargo durumunu takip edebilmeniz için gerekli bilgileri içeren bir e-posta gönderilecektir. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde sizlere referans numaranızı bildiren bilgilendirme maili gelecektir. Siparişleriniz ile ilgili diğer sorularınızı, info@mrvaksesuar.com e-posta adresine, sipariş kodunuzu da belirterek yazabilirsiniz.
 
İade Koşulları
Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilanlarında yer alan veya satıcı tarafından bildirilen, standardında veya teknik düzenlemesinde tespit edilen nitelik veya niteliği etkileyen niceliğine aykırı olan ya da tahsis veya kullanım amacı bakımından değerini veya tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Satın aldığınız malın ayıplı olduğunu anlamanız durumunda, malın veya hizmetin teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde bize başvurarak ödediğiniz bedelin iadesini, ürünün ayıpsız olarak değiştirilmesini veya ayıbın neden olduğu değer kaybının bedelden indirimini talep edebilirsiniz. Ürünün gönderim masrafları size aittir.

Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren üç gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Sözleşmede, hizmetin ifasının 7 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir.

Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcı veya sağlayıcıya aittir. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Malın teslimi sözleşmeye taraf olan tüketici dışında bir kişiye yapılsa dahi tüketici cayma hakkını kullanabilir.

Bu durumda; satıcı, malı 9. maddenin 4. fıkrası hükmü uyarınca üçüncü kişiden teslim alır. Tüketici sitede bulunan isim-yazı alanına girilen isim, yazı, karakter, büyük-küçük harf vs. ilişkin yazdığı yazıyı aynen işleme alınacağını kabul eder. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.
 
Not: Kişiye özel tasarlanmış ürünler iade edilemez.
İade Adresi : Cumhuriyet Caddesi Pınar Sokak No:1/B Yalova Merkez Hakan SAYAR
 
Garanti Koşulları
Tüm ürünlerimiz M.RV Aksesuar Ürünleri garantisi altındadır. Hatalı ürünleri, faturası ve ambalajı ile birlikte, tarafımıza göndermeniz durumunda, ürünler incelenecek ve size 3 gün içerisinde konuyla ilgili bilgi verilecektir. Ürünlerin garanti koşulları kapsamında hatalı bulunması durumunda, ürün bedeli ödeme seçeneğinize göre iade edilecek veya talebiniz doğrultusunda başka bir ürün ile değiştirilecektir.